Bohun na Grüne Woche 2017

Wędliny Smak Natury cieszyły się świetnymi recenzjami gości największych na świecie targów rolno-spożywczych Grüne Woche, które w styczniu przyciągnęły do Berlina prawie 400 tys. zwiedzających z całego świata.

Podczas tegorocznej imprezy ofertę produktów najwyższej jakości przedstawiło 1650 wystawców z 66 krajów. Polską i zachodniopomorską branżę spożywczą reprezentowały m.in. nasze wędliny Smak Natury wytwarzane na podstawie tradycyjnych receptur, a także wina z Winnicy Turnau, piwo Colberg warzone według tradycyjnej receptury, miody, produkty Szczecińskiej Fabryki Wódek STARKA oraz oferta gastronomiczna uzdrowisk z Kołobrzegu i Świnoujścia oraz Hotelu Leda SPA.

Udział w Grüne Woche to kolejny krok Bohuna w kierunku rozszerzenia działalności poza granice Polski. W ubiegłym roku szczecińska firma otrzymała Złoty Medal w kategorii szynki i kiełbasy suche od Deutsche Fleischer-Verband e. V. (Niemiecki Związek Rzeźników) podczas największych na świecie targach branży mięsnej IFFA 2016 we Frankfurcie.