O Nas

Firma wędliniarska Bohun działa od połowy lat dziewięćdziesiątych. Przez ok. 20 lat działalności wypracowaliśmy model funkcjonowania, którego efektami są produkty cenione przez klientów,  zadowolenie ze współpracy naszych partnerów oraz nasza satysfakcja. Kierujemy się przy tym wartościami, od których nigdy nie odstępujemy.

Uczciwość
Klientów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, który jedynym zadaniem jest zakup naszych produktów. Chcemy budować długotrwałe relacje i sprawiać, aby marka Bohun była synonimem najlepszych wędlin. Proces produkcyjny jest u nas tak skonstruowany, żeby każda partia naszych naturalnych wędlin była tak samo smaczna. Ich receptura nigdy nie może się różnić, a surowce używane do ich wytwarzania muszą być zawsze najwyższej klasy.

Jakość
Każda partia wędlin Bohun jest ściśle monitorowana pod każdym względem. System HACCP, nadzór inspekcji weterynaryjnej to już standard. My jednak dodatkowo wprowadziliśmy swoje wewnętrzne procedury, które eliminują wszelkie błędy w produkcji. Kontrola jakości odbywa się począwszy od doboru najlepszego mięsa i przypraw, a skończywszy na pakowaniu, które również wpływa na smak wędlin.

Pasja
Firmę Bohun tworzy zespół ludzi, którzy podchodzą z wielkim zaangażowaniem do tego co robią. Są wśród nas pasjonaci, którzy wyszukują stare receptury i na ich podstawie tworzą wędliny, które próbują i w razie konieczności udoskonalają. A gdy receptura zostanie ostatecznie zaakceptowana, cieszą się jak dzieci. Oprócz fanatyków dobrego smaku nie brakuje wśród nas osób, które wiedzą jak zapewnić najwyższą jakość produktów, jak ułatwić ich kupno i jak fachowo doradzić naszym klientom.